Paykwik Nedir?

İnternet (sanal) kullanıma uygun Paykwik kartların, siz değerli müşterimize en yüksek güvenlik vaat ediyor. Kartların limiti tamamen sizlerin kontrolü altında olmakla beraber, Paykwik kart sanal ortamda alışveriş yapmayı sevenlere tam anlamıyla güvenli alışveriş yapmanın yanı sıra, basit ve keyifli bir ödeme imkanı sunuyor. Online alişverişlerinizde kullanabileceginiz bircok kart alternatifi bulunuyor. Paykwik kart bunların içinde en fazla tecrcih edilebilecek avantajlı kart olarak ön planlara cıkıyor. Paykwik kartın avantajlarını ek olarak kolay bir kullanma vaat eden kartın avantajlarından bahsedersek Alt limiti bulunan karta 10€ bakiye yükliyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Diger kart’lardan yanı sıra daha düşür bir alt limitle kullanıma sunulan kart, maksimum yada minimum ödeme yapabileceginizi tamamen sizlerin kendi insifiyatifine bırakmıştır. Bunların yanı sıra önceden belirttigimiz kolay kullanım sayesinde sadece 16 karakterli bir kod numarası üzerinden alışverilerinizin saglamasını olanak saglıyor. Bir diger avantaj ise kartlarınızı temin etmeniz için üyelik sözleşmesi yada kimlik bilgilerinizin paylaşımı gibi bir probleminiz bulunmuyor. Paykwik kart, sanal ortamlarda ön ödemeli kartların arasıdna yükselen bir yıldız olarak ön planlara cıkıyor.

 

Paykwik Satın Al

Paykwik kartınızdaki bakiyenizle binlerce online (cevirimiçi) oyunlarda alışveriş yapabilir bunların yanı sıra Paykwik anlaşması bulunan internet sitelerin üzerinden de gönül rahatlıyla kartınızla alışveriş, harcama yapabilirsiniz. Oyun alışverişlerinde güvenli bir ödeme yöntemi arıyorsanızs ve aşırı alışveriş yapıyorsanız kredi kartı bilgilerinizi paylaşmak istemeyebilirisiniz. Bu durumda Paykwik Satın al ve güvenli oyun içi güçlendirme, bakiye ve diğer ayrıcalıklardan yararlanmaya başla. Yasal bir ödeme sistemi olmasının yanı sıra kredi kartı gibi düşünerek gönül rahatlıyla kullanılmaktadır. Kredi kartlarına göre güvenlik konusunda siz degerli müşterilere tam garanti vermektedir, herhangi bir kişisel biglinizide paylaşmanıza gerek kalmadan . Güvenli bir ödeme yapmak için yapmak için yalnızda 16 karakterli pin numarasını giriş yaparak ve arkada tarafında CVV kodunu girerek alışverişlerinizi en hızlı sekılde tamamlayabilirsiniz. Paykwik Satın al mak için internet sitemizi kullanabilir ve hızlı bir şekilde işlem saglıyabılırsınız .

 

UCUZ Paykwik

Paykwik bakiyesini yüklerken cok fazla komisyon alan ve pahalı ınternet sitelerinden paranızı kaptırmaktan sıkıldıysanız sizlere iyi bir haberimiz var, Ucuz paykwik satışlarımız başladı düşük komisyonlarda siz degerli müşterimize en hızlı ve en güvenilir alışveriş imkanı saglıyoruz. Siz degerli müşterierimiz için en iyi hizmeti sunabilmek için 7/24 müşteri temsilcilerimiz sizleri bekliyor sizlere ihtiyacı olan bakiyeyi saglıyor ve internette, oyunlarda güvenli bir şekilde alışveriş yapmanız için rehber oluyoruz günün her saati. Yeni nesil ön ödemeli kart sistemi olan Paykwik kartlarımızın, Basit kullanımlarının yanı sıra ekstra güvenlik önlemleriyle Ucuz paykwik saglayarak hizmetinize sunuyoruz..